Catering

V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese: catering@herbert.sk

Naše sirupové remeslo sa, prirodzene, spája najmä s prácou za barom a gastronómiou. Už niekoľko rokov sme súčasťou tých najväčších festivalov, súkromných a komunitných akcií, neziskových projektov doma aj v zahraničí.

“V lete vás osviežujeme obľúbenými alkonádami alebo limonádami, v zimnom období vás zase zahrievame grogmi alebo horúcim nealkom.“

Firemné večierky

Firemný večierok vo veľkom štýle? Náš bar je určite tou správnou voľbou!Výročnica, slávnostné otvorenie prevádzky, či iná výnimočná udalosť - o všetko sa postaráme. Skúsení barmani, bar a menu podľa vašich predstáv vás odbremenia od zbytočných organizačných starostí. Navyše drinky, ktoré sú explóziou chuti urobia na vašich hostí hlboký dojem a postarajú sa o skvelú náladu

“Večer, na ktorý budete v práci dlho spomínať.„

Svadby

Jedinečná svadba potrebuje jedinečný catering! Naše bary, profesionálni barmani a špeciálne menu ušité na mieru poskytnú nezabudnuteľný zážitok vám, ale aj vašim svadobčanom. Vraví sa, že svadba je len raz za život. Spečaťte tento krásny sľub vo vlastnej réžii a pripite si naň drinkom podľa vášho gusta. Alko, či nealko my sa oň už postaráme!

“Radi sme súčasťou nezabudnuteľných okamihov.“

Komunitné akcie

Už roky sme súčasťou rôznych komunitných akcií. Aj v našom tíme nájdete mnoho dobrovoľníkov, ktorí sa vo voľnom čase venujú rôznym neziskovým aktivitám. Práve tento typ akcií je nám veľmi blízky. Spolupracujeme s viacerými organizáciami, napríklad: Kubík nápadov, Deťom s rakovinou, Vedomá Trnava, či Bronco n.o., ktoré pravidelne podporujeme, či už fyzickou prácou, alebo limonádami na rôznych koncertoch, alebo výstavách. Ceníme si každého, kto sa snaží akokoľvek nezištne prispieť k zlepšeniu našej spoločnosti.

“Spolupatričnosť a vzájomná podpora sú nám blízke“

Festivaly

Sme mladí kolektív barmanov, ktorých práca za barom naozaj baví. Preto sa v letnom období radi zúčastňujeme festivalov. V roku 2014 sme sa prvýkrát zúčastnili na hudobnom festivale Grape, a to odštartovalo našu púť. Od roku 2015 sme boli súčasťou festivalu Pohoda. V rokoch 2017 a 2018 dokonca ako oficiálni partneri. Stretnúť nás môžete aj na Uprisingu, Drienku a na menších festivaloch po celom Slovensku.

“Skvelá hudba, atmosféra a ľudia nás poháňajú vpred“

Naše bary

Každý rok pripravujeme nové série barov. Vyrábame ich v štýle DIY a vštepujeme do nich svoju vlastnú kreativitu. Každý jeden bar zhotovujeme ručne a vieme jeho rozmery upraviť tak, aby boli vyhovujúce požiadavkám priestoru a charakteru udalosti. Preto sa vieme prispôsobiť rovnako komornej atmosfére, ale aj eventom určených pre veľký počet hostí.

“Kreativita a zručnosť nám nechýbajú.“
Herbert Essentials, Štefánikova 3, Trnava 91701, 0908381910, info@herbert.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info