Uvedomujeme si, ako je dôležité si v tomto období udržovať svoj organizmus v kondícii a pravidelne posilňovať imunitu.

Už roky našimi rukami prechádzajú prvotriedne organické čaje, bylinky, ovocie a koreniny z rôznych kútov sveta. Preto naše suroviny dobre poznáme a rozumieme im.

Rovnako ako pri našich sirupoch, sme za studena vyextrahovali iba to najblahodárnejšie z liečivých bylín, koreňov a plodov a vytvorili tak imono shoty, ktoré momentálne naše telo tak potrebuje.

Všetky použité ingrediencie za studena lisujeme a lúhujeme. Získavame tak bio aktívne látky, ktoré nám dodávajú potrebné vitamíny. Základom každej kombinácie je čerstvo odšťavený zázvor, pravý slovenský včelí med a šťava zo sicílskych BIO citrónov.

Predstavujeme vám dva elixíry, dva chuťové zážitky so špecifickými účinkami. 

#1 Rakytník & Kurkuma

Rozhodne stojí za to naštartovať deň týmto života-budičom! Má charakteristicky pikantnú a sviežu citrusovú chuť, zjemnenú medom a veľmi príjemným korenistým dozvukom.

Obsiahnuté látky majú antioxidačný a protizápalový účinok, potláčajú a znižujú zrážanlivosť krvi, chránia pečeň a podporujú jej regeneráciu. Znižujú hladinu cholesterolu a aktívne pomáhajú pri spalovaní tukov. Okrem mnohých ďalších, najvýznamnejšie sú vitamíny skupiny C, B, D, provitamín A, tokoferoly, beta-karotén a ovocné kyseliny. Z minerálnych látok je to vápnik, fosfor, horčík, železo, draslík a sodík.

#2 Echinacea & Slez maurský

Ľahko ostrá, príjemne bylinková, no hlavne kombinácia týchto ingrediencii znásobuje liečivé účinky ukryté v každej jednej z obsiahnutých prísad.

Obsahuje látky, ktoré prirodzene podporujú imunitný systém a majú antiseptické, antivírusové a detoxikačné účinky. Slúžia ako prevencia infekčných ochorení dýchacích ciest, zápal hrdla a taktiež proti dráždivému a suchému kašľu. Bohato sú zastúpené antioxidanty, ktoré chránia bunkové membrány pred pôsobením voľných radikálov. Aminokyseliny, enzýmy, flavonoidy a vitamíny prevažne skupín C, B, D, H, K, E.

Odporúčame užívať náš zázvorový shot max 2-3 týždne a následne 1-2 týždnovú vynecháme, aby sme organizmus zbytočne nezaťažovali.

V každej 100ml fľaštičke je obsiahnutá denná odporúčaná dávka.

Či už si ju budete popíjať po dúškoch, na teplo zriedenú s vodou, vo svojom obľúbenom čaji, alebo ju odvážne kopnete celú, to necháme na vás.

Kúpou našich produktov podporíte nielen nás a našu prácu, ale aj slovenských pestovateľov a dodávateľov surovín.

Za odmenu dostane telo vitamínovú bombu, ktorá navyše úžasne chutí!

Herbert Essentials, Štefánikova 3, Trnava 91701, 0901728828, info@herbert.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info