Všetci poznáme tú klasickú vianočnú dilemu. Nerozhodne váhame, čím potešiť svojich blízkych a akým originálnym darčekom ich obdaríme pod stromčekom. Keďže vám chceme život uľahčiť a oslobodiť vás od náročného vyberania, vymysleli sme pre vás vianočný balíček, ktorý poteší každého milovníka chutných a praktických vecí.

Preto sme si pre vás pripravili rôzne darčekové balíčky, ako napríklad: 


Smaltované hrnčeky sú už našou zimnou tradíciou. Tento rok nás veľmi teší, že ich prinášame rovno k vám domov! Smaltovaný hrnček je skvelý na domácu výrobu horúceho Herberta. Okrem domáceho prostredia sa skvele hodí na dlhé túry, prechádzky v prírode, či na skrášlenie ťažkých dní vo svojich pracovniach a kanceláriách. Daj ostatným okolo seba vedieť, z čoho sa pije Herbert najlepšie!

Herbert x FunnySOX je jedna z kolaborácií, z ktorých sa nesmierne tešíme. Tieto veselé ponožky sú vyrobené z príjemného materiálu. Nemusíte sa báť o ich kvalitu, keďže si uchovajú svoju farbu a tvar aj po častom praní. FunnySOX je 100% slovenská značka, ktorá je jedna z najlepších na našom trhu. 

Touto milou krabičkou môžete potešiť svojich blízkych, kolegov, či niekoho, koho máte naozaj radi. V tomto jesenno-zimnom boxe nájdete 5 najobľúbenejších druhov sirupov, ku ktorému vám pribalíme aj malý receptár s nápadmi na horúce drinky. Môžete sa tešiť na sirupy: Malina & Ruža, Tymián & Citrón, Rakytník & Mandarínka & Earl Grey, Červené jabĺčko a Ibištek & Zázvor. Recepty sú naozaj jednoduché a napriek tomu chutia skvele.

Balíček obsahuje milý smaltovaný hrnček s logom Herbert, ponožky s logom Herbert, 0,35l sirup Herbert a to všetko v krásnej krabičke, ktorá je taktiež s naším logom. Budeme sa veľmi tešiť, ak budeme môcť byť súčasťou vianočného obdobia našich milých herbeťákov.

Herbert Essentials, Štefánikova 3, Trnava 91701, 0901728828, info@herbert.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info